Kullanıcı Sözleşmesi

Bu site, Şirketimiz tarafindan T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır. Şahsınıza ait bilgilerin gizliliğinin bizim için esas teşkil ettiğini ve bu konuda kanunen yetkili kılınan merciler dışında herhangi bir 3. şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşılmayacağını, teyit ve taahhüd ederiz. Sitemizdeki bağlantılar ve içerikleri ile ilgili tüm sorumluluk sahiplerine aittir, gizlilik esasları bağlantıların kendi gizlilik politikalarıyla belirlenir. Bu bağlantılar nedeniyle yaşanacak herhangi bir sorundan Şirketimiz sorumlu tutulamaz. Bu siteyi ziyaret eden ve sitede aktif olan her kullanıcı, burada yazılı koşulları kabul etmiş sayılır.

Sözleşme formları misafirlerimize mail olarak gönderilmektedir mailin gelip gelmediği bilgisini misafir mailini kontrol ettikten sonra eğer gelmediyse bilgilendirme yapması gerekir aksi halde rezervasyon sözleşme formları gönderilmiş sayılır.

Mail adresiniz kaydedin. Rocacappadocia ayrıcalıklarından ilk siz haberdar olun. Ayrıca sosyal ağlardan bizleri takip ederek, sizlere özel sürprizlerimizi kaçırmayın

@rocacappadocia